Alexandre José

2010 a 2012 / 2013 a 2015 / 2016 a 2018

Maria Imaculada dos Santos Teixeira

11/08/2010 a 28/10/2010

José Costa

28/10/1992 a 28/10/1994 – 28/10/1996 a 28/10/1998

28/10/1998 a 09/08/2000 – 28/10/200 a 14/08/2002

18/10/2002 a 11/08/2004 – 28/10/2006 a 28/10/2008

José da Cunha Madruga

10/08/2006 a 31/10/2006

José Lanhas Schmid

07/11/2004 a 10/08/2006

Junta Governativa

28/10/2004 a 07/11/2004

Vicente de Paula Costa

14/08/1998 a 14/10/1998

Luiz Márcio Marinho

14/08/2002 a 18/10/2002

João Rocha Araújo Sobrinho

10/08/2000 a 28/10/2000

Anísio de Carvalho Costa Neto

14/08/1998 a 14/10/1998

Romualdo Mayer Bezerra

28/10/1990 a 28/10/1996

José Edson Batinga de Freitas

15/08/1990 a 28/10/1990

Rui Carneiro Batista de Paiva

03/10/1989 a 15/10/1990 – 28/10/1990 a 31/08/1992

Severino Claudino Filho

28/10/1988 a 03/10/1989

José Braga Leite

28/10/1984 a 28/10/1988

Gilvandro Tavares de Sales

28/10/1982 a 28/10/1984

José Ferreira de Barros

28/10/1988 a 03/10/1989

Nisélio Barros Garcia

15/08/1990 a 28/10/1990

Ramiro Gondim Barreto

28/10/1973 a 28/10/1976

Sílvio da Silva Tó

28/10/1969 a 28/10/1972

Pedro Soares Nuto

28/10/1969 a 28/10/1972

José Correia de Souza

1968 / 1969

Genival da Silva Torres

1966/1967

Severino Ramos de Oliveira

1965/1966

Severino de Oliveira Lima

1964/1965

Alcindo Xavier de Oliveira

1963/1964

Antônio Caldas Castro

1963/1963

Walter Xavier de Macedo

1962/1963

Skip to content